Портал Кино и Актерского искусства Днепропетровска
( любителям кино, театра и творчества )

Збiрка вipшiв "Холодна весна на часi" ПРОЕКТ КНИГА 2017

Передмова

Друга збірка творчого проекту “Про це говорять/Об этом говорят ..” ПРОЕКТ :: КНИГА” представляє собою збірник творів учасників відкритого міжнародного літературного конкурсу, що проводився у 2014-2017 роках.

Він включає творчість авторів з різним життєвим і письменницьким досвідом.

Збірка віршів “Холодна весна на часі” є певним відображенням переживань, почуттів та думок людей нашого часу. Всі твори цієї книги розділені на шість розділів: “Холодна весна на часі”, “Пори року”, “Сучасник”, “Фарби життя”, “Натхнення”, “Ельфійське серце” . Ви тримаєте в руках першу частину збірки, надалі буде опублікована друга частина, де окрім віршів буде представлена також проза.

Творчий проект об’єднує творчих людей, артистів, музикантів, художників, представників танцювальної культури та спорту, любителів мистецтва та культури у всіх проявах ..

Основний вектор нашої діяльності - проведення творчих проектів, формування широкого обміну досвідом та власними творами. Література та авторська діяльність є приоритетною сферою інтересів спільноти.

Велике спасибі художникам, хто також приймав участь в проекті КНИГА, та особливо Олександрі Коновалової автору ілюстрації, яку ми використали для обкладинки.

Успіхів всім і натхнення!